חייגו: 072-33-80-748
או מלאו פרטיכם בטופס הבא:

אסתטיקה שיניים

אנו בעד שיניים בריאות וחיוך יפה. לפני שניגע בכך, נזכיר שגם האנשים העסוקים ביותר לא יוותרו על השקעה יומית באסתטיקה אישית. אבל לא רק גילוח, הברשת השיער, לק, אודם או אפטרשייב מהווים חלק מהותי מהאסתטיקה שלנו. קל לראות זאת בכל פעם שאנו מדברים, משוחחים או מחייכים – אם השיניים אינן מושלמות האסתטיקה רחוקה מלספק.

אסתטיקה שיניים זה לא דבר שצריך לדאוג לו באופן יום יומי. במרכז לבריאות השן מעניקים לכם את כל האסתטיקה הנדרשת, הרצויה לכם עם תוצאות שנשארות. המרכז לבריאות השן – כל הטיפולים ליישור שיניים, הלבנה ועוד. ובעזרת גשר בשיניים שקוף גם הדרך לשיניים יפות יותר תהיה יפה יותר.

אסתטיקה, היבטים רבים לה
טיפולים שמהותם היא אסתטיקה שיניים יכולים להביא לשינוי מאוד משמעותי בתחושה, במראה ואפילו ביכולת התפקודית (בלעיסה, בדיבור). רופאי המרכז לבריאות השן מספרים שניתן למצוא פתרונות להרבה דברים שגורמים לחוסר שביעות רצון, אפילו רווח בשיניים שפוגע בהרמוניה של הפנים. ואין ספק שיש גם טיפולי אסתטיקה שיניים שהם במהותם גם משקמים.

למשל, ברור כי שן שבורה יוצרת מראה מוזנח, לא יפה ולא נעים. אפשר וניתן לטפל בכך אבל לא רק מבחינה אסתטית זה חשוב. שן שנשברה חשופה יותר להיווצרות נזק. עששת התוקפת שן שכזאת בקלות תביא לטיפול שורש ואפילו יכולה לגרום לאובדן של השן.

אם כן, צריך להבין שאסתטיקה, יופי ופונקציונאליות בהחלט יכולים ללכת ביחד. וכאמור, אסתטיקה שיניים זה גם טיפולים ליישור שאינם יוצרים אי נוחות. לא חייבים, למשל, להשתמש בגשר ברזלים שלא נראה יפה. גשר בשיניים שקוף מבטיח תוצאות יפות ומרשימות בעזרת גשר שהוא קרוב מאוד לבלתי נראה. כמעט בלתי אפשרי להבחין בו ולמרות זאת, השיניים מתיישרות בקצב טוב.

החיוך היפה שלכם זה התפקיד שלנו
המרכז לבריאות השן עוזר לכם להגיע לחיוך של מיליון דולר. כל מה שקשור בשיקום, אסתטיקה או שילוב בין השניים, באדיבות, מיומנות ואיכות. לא משנה מהי אסתטיקה שיניים בשבילכם, אנחנו הכתובת שלכם. סגירת רווח בשיניים, תיקון של שן שבורה, יישור שיניים ואם צריך – אז גם טיפול בשתלים.
 

טלפון
072-2575-062
כתובת
דרך עכו 61 קרית מוצקין


 

המרכז לבריאות השן
ד"ר רמי פטררו
072-2575-062

מלאו פרטיכם בטופס הבא:
המרכז לבריאות השן - ד"ר רמי פטררו - 072-2575-062
 

 

טלפון
072-2575-062
כתובת
דרך עכו 61 קרית מוצקין