חייגו: 072-33-80-748
או מלאו פרטיכם בטופס הבא:

השתלת שיניים בכל הפה

אנו חיים בחברה מתקדמת. בחברות נחשלות ניתן לראות לא מעט אנשים הסובלים מהיגיינת פה ירודה. ריח רע מהפה ושיניים חסרות, ריבוי של עששת ועקירות – אלה הם דברים שלא צריכים לקרות בחברות מתקדמות. בישראל המודרנית ישנה זמינות של טיפולים מצוינים, לרבות השתלת עצם. המרכז לבריאות השן מאפשר גם לכם לעבור השתלת שיניים בכל הפה, עם תוצאות שנראות טבעיות לחלוטין. אין שום סיבה להתפשר.

המרכז לבריאות השן, צוות איכותי לרשותכם
השתלת של שיניים יכולה לנבוע מסיבות רבות ולפעמים אין כל מנוס מעקירה של שן שנפגעה. אפילו השתלת שן אחת נחשבת לדבר לא פשוט שמצריך ביצוע מדוקדק אך כאשר מדובר ביותר מזה – הדבר נכון על אחת כמה וכמה. אבל עצם העובדה כי השתלת שיניים בכל הפה איננה דבר פשוט כלל וכלל לא אומרת שזה לא ניתן לביצוע. מרפאות מעולות, כאשר המרכז לבריאות השן הוא דוגמא מובהקת לכך, יכולות לבצע טיפולים מסוג זה באופן מוקפד, איכותי ועמיד.

במרכז תפגשו אנשי רפואה במלוא מובן המילה. לצד רופאים וסייעות ישנם טכנאי מעבדה הבקיאים במלאכתם. לכל טיפול, טיפול שורש וכתר ועד השתלה, ההתייחסות היא רצינית והמטופל נהנה מיחס אישי. השתלת שיניים בכל הפה היא הליך שקורה במרפאה פעם אחר פעם שכן המטופלים שמגיעים כבר שמעו על האיכות. וזו האיכות שמבטיחה לכל מטופל איכות חיים גבוהה.

מחויבות מלאה לרווחת המטופל
לפני ביצוע השתלת שיניים בכל הפה יבצע הרופא בדיקה מקיפה הכוללת צילום חלל הפה, בדיקה של עובי העצם ולפעמים גם הדמיה ממוחשבת. במידה וצריך, על מנת לתמוך כהלכה בשתלים, מבצעים השתלת עצם. בזכות הניסיון וההקפדה, אחוזי ההצלה כאשר בודקים כל השתלת שן טובים ביותר. בזכות זאת, יכולים המטופלים להגיע אל השתלת שיניים בכל הפה כשהם נינוחים.

צוות המרכז לבריאות השן מזכיר כי מומלץ לשמור על השיניים ואם צריך לעבור טיפול שורש וכתר לא כדאי לדחות. אם ניתן להציל שן חולה, עושים את הכל על מנת למנוע את אובדנה. אך אם אין מנוס וצריך השתלה, הטיפול יבוצע תוך מחויבות מלאה וסטנדרטים גבוהים.
 

טלפון
072-2575-062
כתובת
דרך עכו 61 קרית מוצקין


 

המרכז לבריאות השן
ד"ר רמי פטררו
072-2575-062

מלאו פרטיכם בטופס הבא:
המרכז לבריאות השן - ד"ר רמי פטררו - 072-2575-062
 

 

טלפון
072-2575-062
כתובת
דרך עכו 61 קרית מוצקין